بازدید دانشجویان موسسه آموزش عالی زند شیراز از مرکز منطقه ای

بر اساس گزارش اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری،  ۴۵ نفر از دانشجویان رشته زیست فناوری  موسسه آموزش عالی زند شیراز در تاریخ یک آبان ۹۷ از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری بازدید کردند.

این سلسله بازدیدها که در سطوح مختلف دانش آموزی، دانشجویان، اساتید، مدیران و مسئولین سازمان های مختلف انجام میگیرد، علاوه بر هدف آشنایی با خدمات این مرکز، ارتقای سطح علمی و دانش جامعه را نیز مدنظر دارد.  این مرکز از ابتدای فعالیت خود پایگاه های اطلاعاتی مختلفی را تأسیس نموده که هر کدام از این پایگاه ها می تواند بخشی از نیازهای اطلاعاتی کاربران را تأمین نماید. دسترسی به متن کامل تمام مجلات کشور، مقالات کنفرانس ها، مقالات عربی، مقالات روزنامه ها، مقالات و پایان نامه های انگلیسی، چکیده طرح های تحقیقاتی، پایان نامه های فارسی و برخی از استانداردهای جهانی و سایر اطلاعات علمی مورد نیاز محققان کشور از طریق وب سایت مرکز منطقه ای امکان پذیر می باشد. همچنین این مرکز قادر است سایر مدارک علمی تولید شده در سطح بین المللی را که در پایگاه های معتبر اطلاعاتی به ثبت رسیده باشد را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد.

مرکز منطقه ای در طول فعالیت خود با تاسیس پایگاه های اطلاعاتی مختلف سعی در رفع نیازهای اطلاعاتی جامعه علمی کشور کرده است. گردآوری و آماده سازی و در دسترس قرار دادن منابع فارسی و آثاری که به زبان های غیر فارسی در کشور منتشر می شود، اهمیت بسزایی برای رایسست دارد.

این پایگاه ها حاوی مقالات اکثر نشریات داخلی به زبان فارسی از سال ۱۳۷۰ تاکنون می باشد و مقالات آن به صورت تمام متن و بدون محدودیت موضوعی تهیه شده است که می توان بر اساس گزینه های مختلف مانند عنوان، موضوع، نویسنده، و سایر گزینه ها در آن جستجو نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را بازیابی نمایید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم