بازدید مدیران مدارس متوسطه دوم اداره آموزش و پرورش ناحیه 3، مسئولان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز ودانش آموزان مجتمع آموزشی خوارزمی از رایسست و ISC
در روز دوشنبه مورخ  1396/9/13 تعداد  26 نفر از مدیران مدارس متوسطه دوم اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 به همراه معاون محترم پژوهشی این ناحیه آقای سید نعیم علوی از رایسست و ISC بازديد کردند. در دو بازدید دیگر در این روز 15 نفر از مسئولان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و 25 نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه اول مجتمع آموزشی دخترانه خوارزمی از رایسست بازدید کردند. در طی این سه بازدید، مسئولین و دانش آموزان با امکانات و انواع پایگاه‌های اطلاعاتی فارسی و لاتین و همچنین نحوه جستجوی مطالب مورد نیاز در اين مرکز آشنا شدند. در این برنامه ارائه خدمات علمی الکترونیک در قالب اتصال سالانه مدارس به پایگاه های اطلاعاتی رایسست بسیار مورد استقبال مسئولین و همچنین دانش آموزان قرار گرفت و مسئولین بهره گیری از پایگاه های فارسی عمومی و موضوعی را جهت رشد توانایی مقاله نویسی دانش آموزان مثبت ارزیابی نمودند.
  در این برنامه همچنین از موزه قرآنی رایسست بازدید به عمل آمد .این بازدیدها در راستای ترويج فرهنگ پژوهش و توسعه توانمندی های علمی و پژوهشی آموزش و پرورش و پيرو طرح اتصال  500  مدرسه به پايگاه های اطلاعاتی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی  علوم و فناوری برگزار گردید.
بازدید مدیران مدارس متوسطه دوم اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 از رایسست و ISC


بازدید مسئولان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از رایسست


بازدید دانش آموزان مجتمع آموزشی خوارزمی از رایسست


بازدید دانش آموزان مجتمع آموزشی خوارزمی از رایسست
   1396/9/13 15:12

تعداد بازدید : 96
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

مناقصه ها و مزایده های RICeST
آمار بازدید
تعداد افراد آنلاین 2 نفر
بازدید امروز 1,619
بازدید دیروز 2,038
بازدید 30 روز گذشته 84,566
بازدید کل 1,155,342 نفر