بازدید مدیران متوسطه اول اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 و دانش آموزان دبستان مهر وطن از رایسست
در روز یکشنبه مورخ  1396/9/12 تعداد  35 نفر از مدیران متوسطه اول اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 به همراه رئیس و معاون پژوهش این ناحیه آقایان محمد کماندار و سید نعیم علوی از رایسست بازديد کردند. در بازدید دیگری در این روز 35 نفر از دانش آموزان دبستان مهر وطن به همراه مدیر، معاون و سه نفر از آموزگاران این دبستان از رایسست بازدید کردند. در طی این دو بازدید، دانش آموزان و مسئولین مدارس با امکانات و انواع پایگاه‌های اطلاعاتی فارسی و لاتین و همچنین نحوه جستجوی مطالب مورد نیاز در اين مرکز آشنا شدند. در این برنامه ارائه حضوری خدمات علمی، کتاب های الکترونیک و نشریات الکترونیک مورد استقبال قرار گرفت و مسئولان برای رشد توانایی دانش آموزان در جستجوی اطلاعات علمی و نگارش گزارش های علمی، برگزاری کلاسهای پیشرفته جستجوی اطلاعات علمی و دوره های گزارش نویسی و مقاله نویسی متناسب با هر پایه را در قالب برنامه های آتی مطالبه نمودند.
 
 مسئولین مدارس مذکور ضمن قدردانی از خدمات ارائه شده توسط رایسست، تاثیر پایگاه های فارسی عمومی از جمله دانشوران معاصر ایران، محیط زیست، زلزله، صنایع ایران و سوخت و انرژی را بر روی دروس پایه از جمله دروس علوم، ریاضی، فارسی و مطالعات اجتماعی دانش آموزان بسیار مفید ارزیابی نمودند.

 در این برنامه همچنین از موزه قرآنی رایسست بازدید به عمل آمد .این بازدید در راستای ترويج فرهنگ پژوهش و توسعه توانمندی های علمی و پژوهشی آموزش و پرورش و پيرو طرح اتصال  500  مدرسه به پايگاه های اطلاعاتی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی  علوم و فناوری برگزار گردید.

   1396/9/12 09:39

تعداد بازدید : 70
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

مناقصه ها و مزایده های RICeST
آمار بازدید
تعداد افراد آنلاین 2 نفر
بازدید امروز 1,612
بازدید دیروز 2,038
بازدید 30 روز گذشته 84,559
بازدید کل 1,155,335 نفر