افتتاح شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
بر اساس تفاهم نامه ای که بين رؤسای پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (RICeST) به امضاء رسيده است شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه روز چهارشنبه مورخ 8 دی ماه 1395 تأسيس شد. 

 با افتتاح اين شاخه، استادان، پژوهشگران و دانشجويان پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به بیش از چهار میلیون اطلاعات علمی و فنی به زبان های فارسی، عربی و انگليسی دسترسی خواهند داشت.

از این پس کتابخانه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه همچون دیگر شاخه‌های مرکز منطقه ای در کشور، دسترسی وسیع و بدون محدودیت به متن کامل مقالات الکترونیکی فارسی، مقالات الکترونیکی عربی، مقالات کنفرانسها، اطلاعات کتاب‌شناختی و متن کامل برخی از پایان نامه‌های انگلیسی و محتوای پایگاههای موضوعی موجود در وب سایت مرکز منطقه ای را خواهد داشت.

شایان ذکر است، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در حال حاضر شاخه هايي را در دانشگاه های تهران، پیام نور، دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور، گيلان ، ياسوج ، صنعتی تبريز ، همدان ، هرمزگان ، کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان و سازمان تبليغات اسلامی قزوين و غیره داير کرده است.

ابوالفضل احمدی مدیر کتابخانه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، در این مراسم گفت: در آینده ای نزدیک‌، اطلاعات پایگاه‌های فوق در دسترس همه محققان مراکز آموزشی و پژوهشی حوزوی و دانشگاهی در سطح استان قم گذاشته می‌شود.

   1395/10/8 10:37

تعداد بازدید : 105
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

مناقصه ها و مزایده های RICeST
آمار بازدید
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 1,243
بازدید دیروز 2,464
بازدید 30 روز گذشته 73,223
بازدید کل 975,425 نفر