نشست سالانه شاخه‌های اطلاع‌رسانی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری برگزار شد

در نشست سالانه شاخه های اطلاع رسانی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، فعالیت های انجام شده در شاخه های این مرکز در سال ۱۳۹۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بر اساس اعلام اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، نشست سالانه شاخه های اطلاع رسانی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در روز چهارشنبه مورخ ۷ دی ماه ۱۳۹۰ در سالن کنفرانس این مرکز در شیراز برگزار شد.
در این نشست که معاونان پژوهشی، مدیران و روسای کتابخانه های مراکز اطلاع رسانی دانشگاه های ارومیه، هرمزگان، گیلان، سهند تبریز، یاسوج، همدان و شهرداری اصفهان حضور داشتند؛ فعالیت های انجام شده در شاخه های مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در سال ۱۳۹۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ابتدا دکتر حمید علیزاده و دکتر علی گزنی معاونان پژوهشی مرکز مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به توصیف فعالیت های صورت گرفته در این دو سازمان پرداخته و اهمیت و ضرورت امضای تفاهم نامه های علمی، پژوهشی و فناوری بین دانشگاه ها و مرکز منطقه ای و پایگاه استنادی در انتشار یکپارچه کلیه نشریات رتبه دار دانشگاه های کشور توسط این دو مرکز را مورد بحث و مذاکره قرار دادند.
در ادامه دکتر محمدرضا قانع، مدیر آموزش و همایش های ISC به اهمیت آموزش مدیران در جهت برگزاری هرچه بهتر همایش ها اشاره کرد و آمادگی مرکز و پایگاه را برای برگزاری کلیه همایش ها و کارگاه های آموزشی اعلام نمود.
در پایان معاونان، روسای کتابخانه ها و مسئولین شاخه های حاضر در جلسه، ضمن تشکر از امکاناتی که مرکز و پایگاه در اختیار دانشگاه ها گذاشته اند، نقطه نظرات خود را در خصوص مباحث ارائه شده بیان نمودند.

   ۱۳۹۰/۱۰/۸

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم