دیدار هیات مرکز منطقه ای و ISC از خانواده های شهید ابراهیم قانع و سرهنگ جانباز رفیع غفاری به مناسبت ایام فرخنده فجرانقلاب اسلامی

به مناسبت ایام فرخنده فجرانقلاب اسلامی و در راستای برنامه تکریم خانواده های شهدا و جانبازان دفاع مقدس، دکتر محمد جواد دهقانی ریاست محترم مرکز منطقه­ ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و هیات همراه در روز چهارشنبه مورخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ با خانواده های شهید ابراهیم قانع و جانباز هفتاد درصد سرهنگ رفیع غفاری دیدار نمودند.
در این دیدار دکتر محمد جواد دهقانی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و جانبازان، حفظ شأن و منزلت خانواده معزز شهدا ، ایثارگران، و جانبازان را  بر تمام ایرانیان فرض دانسته و آن ها را سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی قلمداد نمودند و عنوان داشتند که جامعه همواره باید از برکت وجود این عزیزان بهره مند گردد.
ایشان در دیدار با سرهنگ جانباز رفیع غفاری نیز جانبازان را اسوه صبر و استقامت دانسته و عنوان کردند که احترام به جامعه ایثارگری و جانبازان و تواضع و فروتنی در مقابل آنان، احترام به نظام و مملکت اسلامی و ارزش‌های معنوی انقلاب است.
شایان ذکر است سرهنگ رفیع غفاری رکورددار بی نظیر در شکار تانک بوده و دارای دستاوردهای درخشانی در زمینه شکار ۱۹۳ دستگاه تانک و نفربر جنگی دشمن در طی هشت سال دفاع مقدس می باشند.


دیدار ریاست مرکز منطقه ای و ISC و هیات همراه از خانواده محترم شهید ابراهیم قانع به مناسبت ایام فرخنده فجرانقلاب اسلامی


دیدار ریاست مرکز منطقه ای و ISC و هیات همراه با سرهنگ جانباز رفیع غفاری به مناسبت ایام فرخنده فجرانقلاب اسلامی


دیدار ریاست مرکز منطقه ای و ISC و هیات همراه با سرهنگ جانباز رفیع غفاری به مناسبت ایام فرخنده فجرانقلاب اسلامی

   ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ ۱۳:۴۶

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم