دومین گردهمایی معاونین اداری و مالی، مدیران مالی و مدیران اداری منطقه ۷ کشور

دومین گردهمایی معاونین اداری و مالی، مدیران مالی و مدیران اداری منطقه ۷ کشور شامل ۱۹ واحد دانشگاهی، مرکز پژوهشی و پارک علم و فناوری شامل استان های فارس، بوشهر، خوزستان و کهکیلویه و بویراحمد در دوم بهمن ۱۳۹۵در مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (RICeST) برگزار شد.

در این نشست، دکتر محمدجواد دهقانی، ریاست مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (RICeST) و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، دکتر محمدرضا صالحی، معاون اداری مالی مرکز منطقه ای و ISC ، دکتر زبرجد، معاون اداری مالی دانشگاه شیراز و دکتر خانکی معاون اداری مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص ارتقای فعالیت ها، صرفه جویی در هزینه های اجرایی، گسترش طرح ها با درنظر گرفتن تنوع و همچنین افزایش وسعت فعالیت ها مطالبی را بیان داشتند.

در این نشست در خصوص فعالیت ها، جلوگیری از دوباره کاری، صرفه جویی در هزینه های اجرای طرح ها در کنار تنوع، افزایش وسعت فعالیت ها مطالبی را بیان داشتند.

در ادامه این نشست، در سه بخش جداگانه معاونین اداری و مالی، مدیران مالی و مدیران اداری به بحث و تبادل نظر در زمینه های مرتبط پرداختند و مصوباتی را ارائه نمودند.

علاوه براین، در این جلسه جایگاه مرکز منطقه ای و پایگاه استنادی و تفکیک وظایف آنها برای حاضرین تشریح شد.   ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۵:۰۶

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم