دبیر کل کشورهای گروه ۸ از ISC بازدید می کند

به گزارش اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری   و  پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، دکتر جعفر مهراد در اجرای سیاست های شورای راهبری ISC از سید علی محمد موسوی، دبیر کل کشورهای گروه ۸ در حال توسعه (کشورهای اسلامی)، برای بازدید از ISC و عقد تفاهم نامه و آغاز همکاری های علمی و تحقیقاتی دعوت به عمل آورده است.
سید علی محمد موسوی، دبیر کل کشورهای گروه ۸، این دعوت را پذیرفته و در پاسخ به این دعوت، نامه ای حاکی از پذیرش این دعوت و تشکر و قدردانی خود را به عنوان مامور عالی رتبه کشور های گروه ۸ نسبت به نقش فعال وهمکاری با ISC ابراز داشته است.
در این زمینه و بر اساس دعوت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از دبیر کل محترم گروه ۸ کشورهای اسلامی، دیدار رسمی در تاریخ ۴-۳ جولای  ۲۰۱۳ برابر با  ۱۲ و ۱۳ تیر ماه ۱۳۹۲ در شیراز انجام خواهد شد.
دکتر جعفر مهراد، رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست ISC، در خصوص این دیدار گفت: ISC با دانشگاه های تبریز، تهران، علم و صنعت ایران، صنعتی اصفهان، اصفهان، یزد ، سمنان، شهید چمران اهواز و سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه علمی پژوهشی و فناوری امضاء نموده و طبق دعوتی که از روسای محترم این موسسات به عمل آمده است بخشی از بازدید و ملاقات دبیر کل کشورهای گروه ۸ صرف ملاقات با روسای دانشگاه های یاد شده خواهد شد.
سرپرست ISC، از روسای موسسات یادشده جهت شرکت دراین نشست دعوت به عمل آورده و روسای محترم این دانشگاه ها با ابراز خوشوقتی این دعوت را پذیرفته اند.
به گفته دکتر مهراد: در این نشست معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر مهدی نژاد نوری نیز شرکت خواهد کرد.
   ۱۳۹۲/۴/۱ ۱۰:۰۲

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم