بازدید نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی از ساختمان جدید مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

به گزارش پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا)، نجمه حمیدی فرد، رئیس روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری با اعلام این خبر افزود: قادری و ذوالانوار نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ایران از پروژه ساختمان مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری بازدید کردند.

حمیدی فرد گفت: این بازدید که به دعوت دکتر جعفر مهراد به عمل آمده بود دو ساعت به طول کشید و در این بازدید قسمت های مختلف ساختمان جدید مورد بازدید نمایندگان قرار گرفت.

وی افزود: ساختمان جدید مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری که در ۳۱ شهریور ماه ۱۳۸۹ تحویل موقت خواهد شد، مرکب از ساختمان های ۹، ۱۰و ۱۴طبقه و نیز آمفی تئاتر و مهمانسراست.

حمیدی فرد ادامه داد: قادری و ذوالانوار در این بازدید جنبه های فنی و کارکردی واحدهای مختلف این پروژه را بررسی نمودند و در برخی موارد پیشنهاداتی را جهت توسعه این پروژه مطرح ساختند.

رئیس اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی گفت: نظر به کاربران زیادی که به این مرکز مراجعه می کنند و ضرورت داشتن پارکینگ به تعداد اتومبیل های وارده ، نمایندگان مجلس پیشنهاد ساخت پارکینگ طبقاتی را به عمل آورده و مقرر شد در این زمینه اقدامات فنی لازم به عمل آید.

وی افزود: این پروژه که در بلوار جمهوری اسلامی ایران واقع است، یکی از موسسات تحقیقاتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوریست که با ماموریت بین المللی و با تصویب مجلس شورای اسلامی و با موقعیت جغرافیایی شیراز در استان فارس تاسیس شده است.

   ۱۳۸۹/۶/۲۸

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم