بازدید رئیس پارک علم و فناوری فارس از مرکز منطقه‌ای

رئیس پارک علم و فناوری فارس و هیات همراه در روز شنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۳۹۰ از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری(RICeST) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) بازدید به عمل آوردند.
در این دیدار که با حضور دکتر فاضل زاده رئیس پارک علم و فناوری فارس، دکتر نایبی معاون فناوری و دکتر شیخی عضو شورای علمی پارک علم و فناوری فارس صورت گرفت ، دکتر مهراد ، رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان، به تشریح توانایی‌ها، ظرفیت‌ها و امکانات مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام پرداخته و آمادگی این دو مرکز را برای همکاری در زمینه‌های علمی و تحقیقاتی با پارک علم و فناوری فارس اعلام نمود.
در ادامه آقای دکتر فاضل زاده و همراهان با تقدیر از نقش پراهمیت مرکز و پایگاه در اعتلای علمی جامعه علمی کشور، برلزوم بهره‌گیری از امکانات و تجربیات مرکز و پایگاه در جهت رشد علمی پارک علم و فناوری تاکید نموده و در رابطه با گسترش فعالیت‌های برون مرزی پارک به کشورهای اسلامی خواستار همکاری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) با پارک علم و فناوری شدند.
در نهایت مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری‌های متقابل علمی و فناوری تهیه و در نشست آتی روسا و معاونین مراکز ذکر شده، به امضا برسد.
   ۱۳۹۰/۱/۲۷

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم