انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی پژوهشی فناوری مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و شهرداری صدرا

مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در راستای اطلاع رسانی به جامعه علمی و استفاده از پتانسیل سازمان ها در برقراری تعاملات علمی، آموزشی، دانش و فناوری نسبت به امضای تفاهم نامه با سازمان ها اقدام می نماید.
در این راستا روز چهارشنبه مورخ ۶/۱۰/۱۳۹۶، تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی پژوهشی فناوری بین مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و شهرداری صدرا به امضا رسید. جناب آقای دکتر محمدجواد دهقانی ریاست محترم مرکز منطقه ای و جناب آقای مهندس عباس ملک زاده شهردار محترم صدرا این تفاهم نامه را امضا کردند.
این تفاهم نامه موارد متعددی را شامل می گرددکه از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: همکاری های مشترک علمی، پژوهشی،  فناوری و آموزشی، همکاری در تولید پایگاه های اطلاعاتی و سایر فراورده های اطلاعاتی، استفاده از امکانات کمک رفاهی، فضا و سالن های دو مجموعه، راه اندازی مرکز اطلاع رسانی علمی در شهر صدرا، برگزاری برنامه بازدید شهروندان از مرکز با همکاری شهرداری، برگزاری کارگاه های آموزشی علمی برای شهروندان در محل مرکز، همکاری شهرداری با مرکز در حوزه تبلیغات علمی با هدف ترویج و ارتقای سطح علم در جامعه، عملیاتی سازی برنامه اتوبوس سیار اطلاع رسانی و … .
لازم به ذکر است پیش از این، پیرو جلسات برگزار شده با معاونت محترم فرهنگی اجتماعی شهرداری صدرا، جناب آقای مهندس زارعی و هیات همراه در خصوص بررسی راهکارهای تعامل رایسست و شهرداری، ایده ی راه اندازی اتوبوس سیار اطلاع رسانی که پیش تر از سوی اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی رایسست مطرح گردیده بود با کمک شهرداری صدرا عملیاتی شد. از این اتوبوس در نمایشگاه کتاب شهرک گلستان و با حضور استاندار محترم فارس، معاون محترم وزیر ارشاد، مدیر کل محترم صدا و سیما، مدیر کل محترم ارشاد استان فارس، رئیس محترم ارشاد شیراز، رئیس شورای شهر شیراز، مدیر کل محترم نهاد کتابخانه ها، رئیس محترم کمیته فرهنگی شورای شهر شیراز، و مدیر محترم مجتمع دیجیتال استان فارس در تاریخ  دوم آذر ۱۳۹۶ رونمایی گردید که به صورت بر خط اطلاعات مورد نیاز مخاطبان شامل مقالات علمی  را در اختیار دانشجویان، محققان و سایر علاقه مندان قرار می دهد.
   ۱۳۹۶/۱۰/۶ ۱۰:۰۷

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم