انتصاب سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

اداره روابط عمومی و همکاری های بین المللی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اعلام کرد: دکتر جعفر مهراد سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) طی حکمی علی گزنی را به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری ISC منصوب کرد.

در این حکم توسعه ISC در سطح کشورهای اسلامی و سرعت پردازش اطلاعات به زبان های انگلیسی، عربی و سپس سایر زبان های ملی کشورهای عضو مورد تاکید قرار گرفته است.

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) یادآور شده است که ISC جزو مطالبات مقام معظم رهبری ، ریاست جمهوری، شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم،تحقیقات و فناوری است و از این رو راه اندازی گسترده ISC در راستای اجرای سنجش عملکرد پژوهشی کشورهای اسلامی و فراهم آوردن تسهیلات لازم جهت استفاده دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور از ISC از برنامه هایی است که مقتضی است مورد توجه ویژه قرار گیرد.

گفتنی است، علی گزنی، مدرک کارشناسی ارشد رشته کتابداری و اطلاع رسانی را در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه شهید چمران اهواز اخذ نموده است، عنوان پایان نامه ی وی « بررسی عوامل موثر در طراحی سیستم های بازیابی اطلاعات بهینه در نرم افزارهای کتابخانه ای و اطلاع رسانی داخلی» است

   ۱۳۸۹/۹/۲۸

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم