افتتاح شاخه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در دانشگاه تهران

بر اساس گزارش اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۲/۱۳۹۲ بر اساس تفاهم نامه علمی پژوهشی فناوری مابین مرکز منطقه ای و دانشگاه تهران شاخه مرکز در دانشگاه تهران با حضور ریاست مرکز منطقه ای و سرپرست پایگاه جناب آقای دکتر جعفر مهراد و ریاست دانشگاه تهران جناب آقای دکتر فرهاد رهبر و معاونین مرکز و دانشگاه تهران، رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد آن دانشگاه و سرکار خانم فهیم نیا و کارکنان کتابخانه در محل کتابخانه مرکزی گشایش یافت. در این مراسم جناب آقای دکتر مهراد گزارشی از عملکرد علمی دانشگاه تهران و رتبه های برتر این دانشگاه در نظامهای رتبه بندی جهانی بویژه رتبه بندی دانشگاه لایدن هلند ارائه نمودند.
شایان ذکر است که برای فعالیت شاخه مرکز منطقه ای در دانشگاه تهران در اوایل فروردین ماه کارگاه آموزشی برای ۱۵ نفر از کارشناسان ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی که در این شاخه فعالیت می نمایند جهت آشنائی با پایگاههای اطلاعاتی و نحوه جست و جوی آنها برگزار گردید. نکته قابل توجه اینکه در محل شاخه ۳۰ ایستگاه کاری برای کاربران در نظر گرفته شده است که علاوه بر اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران، پژوهشگران از کلیه دانشگاهها استان تهران می توانند نیازهای اطلاعاتی خود را از طریق این شاخه تأمین نمایند.
در پایان مراسم روسا و معاونین و مدیران دانشگاه تهران و مرکز منطقه ای در ضیافت ناهار که توسط ریاست محترم کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران برگزار شده بود، شرکت نمودند.
   ۱۳۹۲/۲/۱۲ ۰۸:۱۹

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم